PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108548}

Jak we śnie

La science des rêves
7,3 13 749
ocen
7,3 10 1 13749
7,2 9
ocen krytyków
Jak we śnie
powrót do forum filmu Jak we śnie

Obejrzałem i byłem szczerze rozczarowany dałem 4. Poszedłem spać, potem minął dzień w ciągu którego myślami często do niego wracałem- bo coś mi ciągle nie grało. I znalazłem powód- rozczarował mnie nie film ale wyobrażenie o nim. Myślałem, że obejrzę gładką historyjkę o miłości z elementami schizoidalnymi a tu pełna niepokoju opowieść o dziwactwach z pogranicza jawy i snu, na którą po prostu nie byłem przygotowany. W każdym razie przyznaję się do błędu, niesprawiedliwie potraktowałem "Jak we śnie"- podwajam wcześniejszą notę. Myślę, że teraz moje sumienie będzie usatysfakcjonowane.

ocenił(a) film na 8
Trent86

Mądry komentarz. Czasem ludzie piszą 'co za shit', raniąc w ten sposób tych, co wystawili 10/10, z czego wywiązuje sie później rozmowa prowadząca donikąd. A tu konstruktywnie. A zastanawia mnie, co Cię skłoniło by ostatecznie wystawić 8/10? ;)

Trent86

Dla mnie był tylko średni. Całkiem ciekawy, ale zbyt pokręcony.

Cały czas miałam wrażenie, że reżyser chce stworzyć coś w klimacie Tima Burtona, ale w ogóle mu to nie wychodziło.

Niemniej jednak na uwagę z pewnością zasługuje Bernal - świetna kreacja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones