PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108548}

Jak we śnie

La science des rêves
7,3 13 749
ocen
7,3 10 1 13749
7,2 9
ocen krytyków
Jak we śnie
powrót do forum filmu Jak we śnie

Właściwie...

ocenił(a) film na 7

to był dosyć smutny film. Po zapowiedziach spodziewałam się jakiejś optymistycznej historii, a była to raczej refleksyjno-melancholijno-egzystencjonalna opowieść. Ale nie twierdzę, że mi się nie podobał, wręcz przeciwnie - to było coś innego, niedopowiedzianego, szczególnie koniec, gdzie można pozwolić sobie na różne interpretacje.
Z sali kinowej wyszłam zatopiona w myślach.
A filmy, o których się myśli po projekcji, są zdecydowanie warte ich obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
Wega

miałam to samo.
myślałam ze ide na zabawny film, pośmieje się troche i bede miala dobry chumor, a wyszlam zatopiona w myślach i nieco przygnębiona.
smutny był, bardzo.

Oliv_2

ja tez mam kiepski humor jak widze slowo "humor" pisane przez "ch". nie wiem ja sie usmialem do rozpuku. swietny inteligentne poczucie humoru wspanialy Gael García Bernal. Magia i cieplo inny zapomniany swiat dobra i snu. cos wspanialego. ja odebralem ten film pozytywnie z happy endem.

ocenił(a) film na 7
zwzyo

Zauważyłam, że jeśli ktoś chce zanegować zdanie innych, zwraca uwagę tylko na ortografię. Czy to jest warunek zabraniający komuś wyrażać własną opinię, bo nie rozumiem?
To miło, że śmiałeś się do rozpuku. Śmiech to w końcu zdrowie.
Pozdrawiam

Wega

czytaj uwaznie nie neguje zdania innych i odbioru filmu. pokpilem sobie z razacej dysleksji ot tyle. tego mi nie wolno? takze pozrawiam;)

zwzyo

Ja mam dysgrafie i zdarzaja mi sie blady, ale to co widac w komentarzach do filmow to 'parodia polskiego'. Czy teraz w szkolach dzieje sie tak zle ?
A co do filmu to jaki jest waszym zdanie porownujac go do "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones