PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108548}

Jak we śnie

La science des rêves
7,3 13 750
ocen
7,3 10 1 13750
7,2 9
ocen krytyków
Jak we śnie
powrót do forum filmu Jak we śnie

WSPANIAŁY

ocenił(a) film na 9

MAGICZNY, zaczarował mnie zupełnie. MOtyw urzeczywistaniania marzeń i snów jest tak nierealny, że mam ogromny dług wdzięczności u tego reżysera że potrafił mi pokazać że to jest możliwe. Chciałbym móc mieć taką moc jak on. ZAZDROSZCZE mu nieprzecietnie. Jednocześnie dziekuje, że mogłem zostać ZASKOCZONY. O TO CHODZI W FILMIE - widz powinien być zaskoczony. COŚ nowego ma wnosić, a jeśli pojawia się ZACHWYT to już jest pełnia sukcesu. JA byłem bliski tego najwyzszego filmowego uniesienia. NIEBANALNOSC tego filmu mnie oczarowała. Brak schematu, wiele niedopowiedzeń, mozliwosc osobistej interpretacji, wyważenie i szaleństwo całej historii. Powtarzam WSPANIAŁY TO FILM :)

/złorzecący temu filmowi oczekiwali zapewne prostego filmu o parze zakochanych, zrobionego na holywoodzkie kopyto love_story z gwiazda kina. WSPÓŁCZUJE tym widzom... a mogliby zostać oczarowani... Wystarczy zejść z poziomu chodnika, chociaz 5cm ponad poziom banału by wystarczyło/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones